BBC покаже фільм про MH17 зі звинуваченнями на адресу України та ЦРУ

25.04.2016 10:17       

Британська корпорація BBC анонсувала показ фільму, в якому будуть проаналізовані альтернативи офіційній версії катастрофи малайзійського Boeing-777.

 

 

 

Про фільм тривалістю одну годину, що вийде в рамках програми The Conspiracy Files, повідомляється на сайті BBC.

В анонсі BBC йдеться про те, що фільм проаналізує “конспіраційні теорії”, які обговорювалися в соціальних мережах, а також про “роль Кремля” у їх поширенні. Водночас, в анонсі британського таблоїдаSunday Express, де переказані деталі вже відзнятого, але ще не оприлюдненого фільму, містяться чіткіші звинувачення на адресу України.

Повідомляється, що у фільмі прозвучать “нові шокуючі звинувачення”, включаючи “нові докази того, що авіалайнер міг збити український винищувач”. “Ще одна теорія – що йдеться про організовану ЦРУ псевдо-терористичну операцію, для якої було закладено дві бомби на борт авіалайнера”.

Як відомо, за версією офіційного розслідування, Boeing-777 був збитий ракетою земля-повітря з території, контрольованої проросійськими сепаратистами, інші припущення були відкинуті.

Наразі неясно, чи фільм спростує ці теорії, чи надасть їх як альтернативу офіційній версії – анонс стрічки лишає можливими обидва варіанти. Водночас, користувачі соціальних мереж звернули увагу, що “конспіративні теорії” в описі фільму представляють журналісти, відомі своїми зв’язками з російської владою.

Так, аргументи на користь того, що Boeing-777 збили українські ВПС, подає Біллі Сікс, який названий журналістом-розслідувачем. Однак, один з авторів Bellingcat Хрісто Грозєв зазначає, що той має чіткий зв’язок з Росією. “Хочу побачити, чи розкриє ВВС, що “незалежний журналіст” Біллі Сікс у 2013 році був врятований з сирійської в’язниці Сергієм Лавровим”, – написав він у Twitter.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні