Біля Маріуполя нацгвардійці затримали 22 пособників бойовиків

27.11.2016 20:25       

Загони Національної гвардії Південного оперативно-територіального об’єднання, разом з працівниками поліції і СБУ спіймали 22 пособників незаконних збройних формувань (НЗФ) біля Маріуполя на Донеччині, 26 листопада. Про це інформує прес-служба Нацгвардії.

Новину передає «Преса України».

«В ході відпрацювання військовослужбовцями були затримані 22 особи, які перебували в розшуку за скоєння кримінальних злочинів і пособництво незаконному збройному формуванню ДНР», – сказано в повідомленні на сайті Нацгвардії.

Крім того, 26 листопада на блокпосту біля в’їзду до Маріуполя, був затриманий громадянин, який виявився співробітником «поліції» самопроголошеної «Донецької народної республіки».

Раніше Служба безпеки України повідомляла про ліквідацію агентурної мережі НЗФ Донбасу, яка працювала в населених пунктах Курахово, Красногорівка та Мар’їнка. Тоді було вилучено телефонні термінали і картки, за допомогою яких передавалася інформація для бойовиків, а також комп’ютерна техніка з доказами їх злочинної діяльності.

25 листопада командування бойовиків «ДНР» повідомило про затримання бійця полку Міністерства внутрішніх справ України «Азов». За їх твердженням, він збирався здійснити теракт в непідконтрольній Україні Макіївці.

Нагадаємо, керівництво незаконних збройних формувань «ДНР» наказало «військовим комендатурам» активізувати полювання на українських шпигунів в західних і південних районах Донецька

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні