Бойко пропонує депутатам позбавити Турчинова депутатських повноважень

12.01.2015 21:59       

Верховній Раді пропонують почати поточний пленарний тиждень з позбавлення секретаря РНБО Олександра Турчинова депутатських повноважень.
Відповідну пропозицію озвучив на погоджувальній раді лідер “Опозиційного блоку” Юрій Бойко.
Він нагадав, що з часу призначення на посаду секретаря РНБО Турчинов суміщає цю посаду з депутатством.
“Тому, якщо вже є подання, ми би пропонували почати тиждень з позбавлення Олександра Турчинова депутатських повноважень, щоб він не суміщав дві посади”, – сказав Бойко.
У свою чергу Турчинов нагадав, що написав заяву про складання депутатських повноважень ще 17 грудня, коли приступив до виконання обов’язків секретаря РНБО.
“Турчинов звернувся до Регламентного комітету Верховної Ради з проханням не зволікати з розглядом заяви та проголосувати її у парламенті на найближчому сесійному засіданні”, – йдеться в повідомленні РНБО в понеділок.
Разом із цим у “Блоці Петра Порошенка” пропонують першим питанням у вівторок розглянути законопроекти в рамках судової реформи.
Разом із тим згідно з порядком денним у вівторок першими до розгляду стоять законопроекти в рамках судової реформи зокрема кілька редакцій змін до закону про судоустрій та статус суддів, а також законопроект про забезпечення права на справедливий суд в редакції поданій президентом України.
Також на середу пропонується ухвалити зміни до Кримінального кодексу зокрема в частині недопущення розкрадання природного газу та посилення відповідальності за окремі військові злочини. Крім того у четвер на розгляд ВР виноситься постанова про зміни до порядку обрання керівників та членів парламентських комітетів.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні