Бронежилет зі спеціальної сталі, виготовлений у Запоріжжі, отримав сертифікат якості

22.08.2014 10:49       

Чотири запорізькі підприємства об`єдналися і створили якісний бронежилет вітчизняного виробництва  для української армії

«Бронежилет запорізького виробництва отримав сертифікат якості», — про це повідомив  голова Запорізької обласної державної адміністрації Валерій Баранов.

Бронежилет 4-го класу захисту виготовили чотири запорізькі підприємства: «Дніпроспецсталь», «Запоріжсталь», інструментальний завод ім. Войкова і фірма «Селена».

Зокрема, «Дніпроспецсталь» розробила хімічний склад унікального сплаву для пластин українського бронежилета, «Запоріжсталь» займалася прокаткою металу, а виготовлення і обробка пластин здійснювалися на інструментальному заводі ім. Войкова. Пошиття бронежилета виконала запорізька фірма «Селена».

Створення бронежилета обійшлося у 3 млн. грн.., у тому числі «Запоріжсталь» і «Дніпроспецсталь» вклали по 800 тис. грн. Собівартість виробу не перевищує 8 000 грн.

Очікується, що запорізький бронежилет буде виготовлятися у двох модифікаціях: з двома пластинами та загальною вагою 11 кг, а також з чотирма пластинами і вагою 14 кг.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні