Депутати Європарламенту візьмуть участь в засіданні суду за позовом Мін’юсту щодо КПУ 14 серпня – П.Симоненко

30.07.2014 13:29       

Депутати Європейського парламенту мають намір детально вивчити ситуацію, що відбувається в Україні, і взяти участь у наступному засіданні Окружного адміністративного суду м. Києва від 14 серпня за позовом Мін’юсту у відношення КПУ. Про це повідомив лідер КПУ Петро Симоненко, передає УНН з посиланням на прес-службу партії

За його словами, після проведення попереднього засідання Окружного адміністративного суду м. Києва, в ході якого розглядалося питання про позов Міністерства юстиції щодо КПУ, депутати Європарламенту висловили бажання детально вивчити причини кризи в Україні.

“Для наших європейських колег необхідно надати більш детальну інформацію про всі події, які сьогодні супроводжують трагедію в Україні – війну, встановлення диктатури націонал-фашизму, узурпацію влади президентом. Ми виїхали до Європи для інформування наших колег від комуністичних і робочих партій в питанні, що насправді відбувається в країні і домовитися про участь у засіданні 14 серпня”, – розповів П.Симоненко.

Лідер КПУ підкреслив, що 28 липня, він візьме участь у переговорному процесі з представниками комуністичних і робочих партій у Відні.

Петро Симоненко додав, що європейські депутати в національних парламентах обговорять спроби української влади заборонити КПУ, надавши необхідну інформацію головам національних урядів.

“Вони нададуть комплексний вплив в нашій справі. Саме на таку організацію роботи ми налаштовані”, – з П.Симоненко.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні