До України повернулися військові, яких затримали в Росії

11.08.2014 15:31       

В ніч на10 серпня до України повернулися п’ятеро офіцерів, яких затримали в Росії після переходу кордону за підозрою в застосуванні фосфорних бомб проти мирного населення. Про це УНН повідомляє з посиланням на Lenta.ru.

Повідомляється, що командир батальйону української 72-ї бригади і четверо його підлеглих були передані на пункті пропуску “Чертково” в Ростовській області.

Офіцери, які перейшли російсько-український кордон разом із ще більш ніж 400 українськими військовими, були затримані 7 серпня в Ростовській області за обвинуваченням в обстрілі пропускного пункту Гуково 22 червня.

Під варту були взяті командир першого батальйону 72-ї механізованої бригади Збройних сил України Іван Войтенко, його заступник Віталій Дубиняк, командир танкового батальйону Олександр Поляков, начальник штабу Олександр Охріменко та командир першої роти Дмитро Устилко.

В суботу офіцерів відпустили після того, як слідчі дійшли висновку, що вони діяли за наказом вищого командування і не скоювали прямих злочинів проти цивільного населення.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні