Джонні Депп виступив за звільнення Олега Сенцова

16.11.2016 22:25       

Американський актор Джонні Депп взяв участь в кампанії «В ув’язненні за мистецтво» (Imprisoned for Art), ініційованій правозахисною організацією Voice Project на підтримку артистів і музикантів, які опинилися за ґратами з політичних мотивів. Про це йдеться у повідомленні організації на Twitter.

У проекті Джонні Депп підтримав українського кінорежисера Олега Сенцова, який засуджений в Росії до 20 років ув’язнення у колонії строгого режиму за створення «терористичного угрупування» в Криму.

Також проект підтримав низку політв’язнів по всьому світу.

Як відомо, Олег Сенцов був затриманий 11 травня 2014 року працівниками ФСБ в Криму. Його звинуватили в скоєнні терористичних актів на півострові. У серпні 2015 року суд в Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років ув’язнення в колонії суворого режиму.

Режисер назвав справу політичною і сфабрикованою, і заявив про застосування тортур. Олег Сенцов відбуває покарання в Якутії.

Міністерство юстиції РФ відмовилося передавати Сенцова Україні. У відомстві заявили, що розглядають його як громадянина РФ після анексії Криму.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні