Фури із львівським сміттям розвантажили на Полтавщині

07.10.2016 08:50       

ПОЛТАВА-КИЇВ. 6 жовтня. УНН. На Решетилівському санкціонованому сміттєзвалищі 5 жовтня розвантажили фури з львівським сміттям. Про це сказав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, інформує кореспондент УНН-Центр.

“Розвантажили сміття на Решетилівському санкціонованому сміттєзвалищі. На жаль, номерні знаки фур не запам’ятали. Місцева влада з вмісту вантажу зрозуміла, що це саме львівське сміття. Водій, мабуть, вирішив зекономити кошти. Ми будемо робити все, щоб наш регіон не перетворився на сміттєвий транзит”, − зазначив О.Біленький.

За його словами, Львів уклав угоду з Дніпром на вивіз сміття, і якщо водії не довозять сміття за призначенням, правоохоронці повинні вжити заходів, адже за викид сміття передбачена адміністративна відповідальність.

“Я зателефонував заступнику керівника поліції області. І місцева влада в курсі справи. Може, це вже якась система, будемо з’ясовувати”, − сказав О.Біленький.

Додамо, що кореспондент УНН-Центр звернувся за коментарем до голови Решетилівської РДА Романа Перепелиці з приводу цієї ситуації.

“Ми виявили, що замки на в’їзді до нашого сміттєзвалища були зірвані. Потім побачили сміття. Під час більш детального вивчення виявилось, що там чеки з львівських магазинів. Точну кількість сміття зараз сказати важко, адже ймовірно, що його викидали не лише в нашому районі, а й десь по дорозі”, − прокоментував Р.Перепелиця.

Нагадаємо, днем раніше п’ять фур із львівським сміттям стояли нерозвантаженими на погребищенському сміттєзвалищі Вінниччини.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні