Ґернот Ерлер: Після відведення військ Росія має зробити подальші кроки

14.10.2014 09:29       

Уповноважений уряду ФРН зі співпраці з Росією Ґернот Ерлер привітав рішення Москви відвести 17 тисяч солдатів від кордону з Україною. Однак, за словами політика, необхідні подальші кроки

Уповноважений федерального уряду Німеччини із співпраці з Росією Ґернот Ерлер вітає рішення президента Росії В.Путіна відвести 17 тисяч російських солдатів від кордону з Україною. “Це важливий крок у правильному напрямку. Він показує, що Росія не хоче далі загострювати конфлікт із Заходом”, – заявив Ерлер в інтерв’ю німецькому виданню Neue Osnabrücker Zeitung, опублікованому в понеділок, 13 жовтня. Як відомо, напередодні російський президент В.Путін доручив міністерству оборони РФ повернути до місць постійної дислокації війська, які проходили навчання у Ростовській області.

Водночас німецький політик попередив, що Москва має зробити подальші кроки для розв’язання конфлікту в Україні. За його словами, Росія повинна повністю вивести з України всю військову техніку та солдатів і забезпечити доступ для незалежного моніторингу українсько-російського кордону під керівництвом ОБСЄ. Ерлер покладає надії на зустріч президента України П.Порошенка з його російським колегою В.Путіним, яка повинна відбутися у Мілані 16 жовтня. На думку політика, мирні переговори “мають бути продовжені на рівні керівництва”. (Deutsche Welle)

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні