Харків оточують додатковими блокпостами

07.01.2015 14:59       

У місті вживатимуть заходи, щоб громадяни мали можливість укритися в разі артилерійського обстрілу.
У першому кварталі 2015 року в північній частині Харкова будуть обладнувати додаткові оборонні споруди.
Про це повідомив журналістів голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута.
“У першому кварталі цього року, проведена рекогносцировка, ми будемо робити додаткові оборонні споруди у північній частині міста”, – сказав Балута.
За його словами, зокрема в районі П’ятихатки та на Північній Салтівці, де немає метрополітену, будуть приведені в належний стан бомбосховища. За словами Балути, це буде зроблено для того, щоб громадяни мали можливість укритися в разі артилерійського обстрілу.
Губернатор додав, що блокпости навколо Харкова також будуть інженерно переобладнані для того, щоб на випадок обстрілу особовий склад мав можливість укритися.
Балута зазначив, що сьогодні навколо Харкова функціонують 6 блокпостів. За його словами, зведений волонтерами сьомий блокпост у селищі Циркуни Харківського району почне функціонувати з 7 січня. Голова ОДА зазначив, що на північ від Харкова потрібно організувати ще один блокпост.
При цьому Балута зазначив, що міліція особливо звертатиме увагу на автомобілі, що об’їжджатимуть блокпости другорядними дорогами. Він додав, що захисні споруди також будуть встановлені навколо опор мостів через ріки.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні