Інвалідний візок дівчині-переселенці від  Благодійної Скрині «ДоброДій»

27.08.2014 16:47       

Громадська організація Бердянського державного педагогічного університету вручила ювілейний – 50-й інвалідний візок. Він дістався дівчині-переселенці з Донецька Олені Гаращук, на долю якої та її родини випало неймовірне випробування.

Ще й трьох років не минуло, як у Бердянському державному педагогічному університеті розпочала активно діяти Благодійна Скриня «ДоброДій», а нещодавно ініціатор її створення  – редактор газети БДПУ «Університетське Слово», журналіст Степан Герилів вручив ювілейний – 50-й інвалідний візок – дівчині-переселенці з Донецька Олені Гаращук, на долю якої та її родини випало неймовірне випробування.

Історія цього ювілейного візка досить цікава: із американської церкви святого Івана Хрестителя він надійшов для бердянського ветерана праці Миколи Бєляєва, проте Микола Іванович, слава Богу, видужав й тепер його не потребує так і зазначив у розмові з Степаном Герилівим: «Може комусь цей візок більше знадобиться, ніж мені, то й віддайте…».

Варто також зазначити, що окрім інвалідних візків немічні бердянці вже отримали більше сотні ходунків-милиць-біотуалетів, сотні найменувань дитячого та одягу для дорослих, іграшок. Сьогодні завершується підготовка для вручення чергового надходження від парафіян американської церкви та благодійного Фонду імені Катерини Ковшевич ходунків для інвалідів, постільної білизни для госпіталю, одягу для біженців із Луганська та Донецька.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні