Католицькі єпископи США запустили веб-сайт для подружніх пар

13.02.2018 22:29       

21:21, 13 лютого 2018

0

На сайті можна ділитися досвідом та отримувати поради / radiovaticana.va

На сайті можна ділитися досвідом та отримувати поради / radiovaticana.va

Для доступу до нього за допомогою мобільних пристроїв передбачено також спеціальний додаток, повідомляє “Радіо Ватикану“.

«Сподіваюся, що ця нова платформа досягне багатьох людей та стане джерелом підтримки для чоловіків і дружин на кожному етапі шляху здійснення свого покликання, відкриваючи Божий задум щодо свого подружжя», – зазначив Філадельфійський архиєпископ Чарльз Чапут, що очолює Комісію єпископату в справах мирян, подружжя, сім’ї та молоді.

На новому сайті відвідувач знайде розділи, присвячені періодові заручин, приготуванню до подружжя, змішаним подружжям, матеріали на тему батьківства та природного планування народжуваності. Не бракує також сторінок, присвячених кризовим ситуаціям у стосунках подружньої пари. Окремий розділ наводить навчання Папи та Церкви про подружжя та запитання й відповіді, що розвіюють чимало фальшивих міфів щодо доктрини про подружжя.

Крім того, на сайті передбачено відкритий простір для всіх подружніх пар, які хочуть поділитися з іншими власним досвідом переживання різних етапів покликання до подружжя, від заручин до вінчання, перших кроків у подружжі аж до свідчень похилих віком пар, що зберегли вірність Святій Тайні. Також і відповідальні за курси приготування до подружжя та аніматори періодичних зустрічей подружніх пар зможуть почерпнути з нового ресурсу різні матеріали для поглиблення відповідної тематики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні