Китай не допомагатиме ідіотам у Кремлі – радник Залужного

17.03.2023 08:58       

Росія не отримає зброю від Китаю, оскільки Пекін не такий дурний, як Тегеран.

Китайці підтримають Путіна словом, але не ділом / фото kremlin.ru

Пекін бачить, як бездарно діє Кремль у своїй агресії проти України, а тому не стане вплутуватися в цю війну і не постачатиме зброю Росії.

Таку думку висловив спеціальний радник головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного Деніел Райс в коментарі журналістам в Києві, пише “Укрінформ”.

“Іран виявився достатньо нерозсудливий, аби приєднатися. Я не думаю, що Китай приєднається. Я думаю, що Сі Цзіньпін побачив кожну помилку путіна і не захоче приєднатися до… ідіотів. Я не очікую приєднання чи постачань”, – заявив Райс.

Відео дня

Він також нагадав, що іранська допомога Росії виявилася малоефективною. Якщо спочатку іранські дрони дали Росії короткострокові результати у війні, то зараз ЗСУ вже справляються з ними досить ефективно.

Китайська допомога Росії

В останні місяці офіційні особи на Заході заявляють, що Китай розглядає можливість почати поставки зброї в Росію для війни проти України. Попри всі попередження, поки Пекін не відкинув цю ідею повністю.

Відомо, що росіяни купують у Китаї гвинтівки та бронежилети. Однак, судячи з масштабів і номенклатури закупівель, поки мова йде про приватні контракти на низовому рівні, а не про рішення на рівні уряду.

Тим часом в інформаційній сфері Китай відкрито підіграє Росії. Ці країни зробили пропаганду частиною своєї зовнішньої політики і виграли у США інформаційну війну, вважають американські чиновники.

Вас также могут заинтересовать новости:

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні