Китай приєднався до санкцій проти Росії

08.02.2016 12:47       

Китайські банки не тільки відмовляли російським компаніям і фізичним особам у видачі кредитів, а й змушували закривати рахунки і переводити кошти в інші місця. Китайські банки вбудовані в глобальну економіку і цінують відносини з американськими банками, тому де-факто вони приєдналися до фінансових санкцій проти Росії.

 

 

 

Про це пише “Коммерсант-Власть”, передає “Комерсант”.

Експерти, опитані журналом, бачать дві основних проблеми спільного бізнесу росіян і китайців – нерозуміння китайського менталітету і прагнення китайців до контролю над бізнесом.

“Зараз китайці стали вимагати у багатьох компаніях контроль, раніше цього не було, – зауважує Максим Соков, гендиректор компанії En+, розповідаючи про одну з операцій компанії. – Вони кажуть, ми готові інвестувати, але нам потрібно 50% + 1 голос”. Через це, за його словами, в 2015 році не відбулися дуже багато угод. “Ти повинен випити з цими людьми деяку кількість чаю і сказати багато слів поваги, але після цього все йде досить швидко. Прислів’я про “довго запрягаємо, але швидко їдемо” безумовно має в Китаї еквівалент”, – додав Соков.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні