Країни G20 хочуть змінити правила оподаткування технологічних гігантів

10.06.2019 03:33       

этот материал доступен на русском

Велика двадцятка боротиметься з посиленням напруження в торговельній сфері в світі та хоче змінити міжнародну податкову систему для великих технологічних компаній.

Ілюстрація / REUTERS

Ілюстрація / REUTERS

Міністри фінансів та керівники центральних банків країн Великої двадцятки (G20) хочуть реформувати міжнародні податкові правила для великих технологічних компаній, таких, як Google и Facebook.

Про це вони заявили в неділю, 9 червня, після дводенного саміту в японському місті Фукуока, передає DW.

Країни G20 обіцяють продовжити співпрацю для “глобально справедливої, стійкої і сучасної міжнародної податкової системи”, йдеться у звіті економістів. “Ми вітаємо нещодавні досягнення у сфері прозорості податків, включаючи прогрес в автоматичному обміні інформацією про фінансові рахунки для цілей оподаткування”, – наголосили представники G20.

Читайте такожМВФ назвав ціну торговельної війни США і Китаю для світової економіки

Водночас представники країн Великої двадцятки заявили, що готові боротися з посиленою торговельною напруженістю у світі. Фінансові лідери очікують, що зростання світової економіки в цьому та наступному році буде помірним. “Головне, що торговельна та геополітична напруженість посилюється. Ми й надалі працюватимемо з цими ризиками та будемо готові до подальших дій”, – ідеться у заключному комюніке саміту.

Зустріч представників G20 відбулася на тлі загострення торговельної суперечки між США та КНР. Міністр фінансів США Стівен Мнучін повідомив, що на полях саміту він обговорив питання торгівлі між двома країнами з керівником Народного банку Китаю І Ганом. Утім, за словами Мнучіна, США та Китай не планують жодних торговельних переговорів до зустрічі американського та китайського лідерів держав, яка має відбутися під час саміту G20 в Осаці пізніше цього місяця.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні