Кулуарщина з агресором. Путін перемагає Україну

12.08.2014 12:38       

Росії Володимир Путін у телефонній розмові з головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу заявив, що російська сторона спільно з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста спрямовує на Україну гуманітарний конвой

Окрім того, глава МЗС РФ Сергій Лавров заявляє, що Росія узгодила з Києвом і Міжнародним комітетом Червоного Хреста надання гуманітарної допомоги для Донбасу. «Я з обережним оптимізмом можу сьогодні сказати, що сьогодні всі можливі й неможливі приводи (для надання допомоги) було знято, і я сподіваюся, що найближчим часом ця гуманітарна акція відбудеться під егідою Міжнародного комітету Червоного Хреста. Ми узгодили всі деталі з керівництвом України. Сподіваюся, західні партнери не вставлятимуть палиці в колеса», – сказав Лавров журналістам.

Відповідаючи на питання, чи буде ця гуманітарна допомога російською, міністр сказав: «Зрозуміло».

Як повідомляв УНІАН, 11 серпня представник Єврокомісії заявив, що Європейський Союз підтримає гуманітарні зусилля для допомоги в розв’язанні кризової ситуації на Донбасі, якщо вони узгоджені з урядом України, і відзначає неприйнятність одноосібних прямих військових дій під виглядом гуманітарної чи миротворчої операції. “ЄС завжди підтримуватиме гуманітарні зусилля в тому разі, якщо вони повністю узгоджені з українським урядом і якщо вони проводяться під егідою ООН, як це відбувається в інших кризових ситуаціях. У цьому контексті ми хочемо чітко відзначити, що не може бути ніяких одноосібних прямих військових дій під виглядом гуманітарної чи миротворчої операції”, – заявив він.

Чиновник ЄК відзначив, що в Брюсселі відомо про контакти між міністрами закордонних справ Росії й України у зв’язку з цим. “Ми маємо бути впевнені, що гуманітарні агентства можуть працювати, особливо в місцях, які утримуються сепаратистами. ЄС хоче працювати разом з Росією для підтримки стабілізації ситуації в Україні”, – сказав він.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні