“Лузери місяця”: астролог назвав знаки Зодіаку, які у жовтні страшенно не щаститиме

29.09.2020 09:56       

У Лева в жовтні можливі складні ситуації в сім’ї та конфлікти з сусідами.

Влад Росс застеріг 4 Знаки зодіаку / фото УНІАН

Влад Росс застеріг 4 Знаки зодіаку / фото УНІАН

Жовтень 2020-го для багатьох знаків Зодіаку буде складним місяцем. Це відбудеться через те, що дві планети будуть перебувати в ретроградному русі: до ретроградності Марса, що почалася 10 вересня, 14 жовтня додасться ще й ретроградність Меркурія.

Про це попереджає астролог Влад Росс і називає головних невдах місяця, пише “Главред“.

Водолій стане головним невдахою Місяця. Не виключені сварки, суперечки і конфлікти на роботі, в тому числі з начальством, тому Водолію потрібно бути гранично уважним і не допускати розвитку подібних ситуацій – перш за все, йому краще мовчати і не висловлюватися критично щодо колег. Також Водолію потрібно бути обережним в плані поїздок і подорожей, особливо в середині місяця. Відкривати нове, ризикувати і здійснювати важливі покупки Водолія в цьому місяці не варто. Жовтень йому потрібно перетерпіти і перечекати.

Лев

У Лева в жовтні можливі складні ситуації в сім’ї і конфлікти з сусідами. У жовтні Леву не варто купувати нерухомість і землю, інакше згодом через це придбання у нього виникнуть вкрай неприємні ситуації. Зірки категорично не радять Леву ризикувати будь-чим в цьому місяці. 

Рак

Несприятливий період, особливо – в плані любові і стосунків, чекає на Рака: його може кинути кохана людина, можуть бути розірвані заручини ледь не напередодні весілля, стосунки можуть стрімко руйнуватися. Також на Рака чекають складні ситуації з законом, суди і слідства. Не виключені неприємності, пов’язані з інвестиціями і поїздками.

Терези

У Терезів в цьому місяці велика ймовірність серйозної конфронтації, сварок, суперечок і судів. Марс в Овні може нагнітати ситуацію навколо Терезів, через що їх можуть по-крупному засудити. Терезам потрібно бути гранично обережними в плані контактів, зв’язків, налагодження ділових партнерств. 

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні