Міністр фінансів США засмутив Росію прогнозом щодо санкцій

15.02.2017 18:40       

У США навіть не планують виносити на розгляд питання про скасування санкцій щодо Росії.

Про це повідомив новопризначений міністр фінансів США Стівен Мнучін під час першої прес-конференції, передає Bloomberg. Він вчергове запевнив, що політика Білого дому залишиться незмінною щодо санкцій.

“Залишається нинішня політика. Санкції – дуже важливий інструмент, за допомогою якого продовжимо стежити за різними країнами. І це дуже важлива частина роботи Міністерства фінансів”, – заявив Мнучін.

Міністр наголосив, що санкції будуть однією з важливих складових у двосторонніх відносинах між США і Росією. У найближчій перспективі їх не планують скасовувати.

Стівена Мнучіна нещодавно призначили на пост міністра фінансів США. За його кандидатуру проголосували 53 сенатори, проти – 47. Зазначається, що Мнучін стане ключовим ставлеником президента США Дональда Трампа в проведенні податкової реформи, фінансовому дерегулюванні й економічній дипломатії.

Нагадаємо, портал “Знай.ua” повідомляв, американський сенатор Джон Маккейн заявив, що розгортання нових систем крилатих ракет в Росії створює значну військову загрозу для світу.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні