Місія МВФ планує прибути в Україну в найближчі тижні

13.05.2019 11:31       

этот материал доступен на русском

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард зв’язувалася з новообраним президентом України Володимиром Зеленським.

Ілюстрація REUTERS

Ілюстрація REUTERS

Про це повідомляється на сайті Фонду з посиланням на заяву голови департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райса на традиційному брифінгу у Вашингтоні.

Читайте такожІнфляція в Україні в квітні перевищила прогноз Нацбанку

Представник Фонду заявив, що директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард зв’язувалася з обраним президентом України Володимиром Зеленським та запевнила його в готовності МВФ як і раніше підтримувати Україну й допомогти нашій країні у вирішенні поставлених перед нею завдань.

«Тож ми на зв’язку з владою. У мене немає конкретних строків для першої оглядової місії в рамках програми МВФ, але ми очікуємо, що місія прибуде до Києва десь найближчими тижнями для оцінки прогресу в рамках програми та обговорення політики на залишок року з новим керівництвом», – сказав Райс.

Довідка УНІАН. Рада директорів МВФ у грудні 2018 року затвердила нову 14-місячну програму stand-by для України обсягом 3,9 млрд дол., у рамках якої наша країна отримала 1,4 млрд дол.

Отримання ще двох траншів по 1,3 млрд дол. очікується за підсумками перегляду виконання умов програми в травні та в листопаді.

Строк дії програми закінчується в лютому 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні