На ремонті даху лише одного будинку крадуть пів мільйона гривень – Кучеренко

16.10.2020 16:55       

Бюджет складається з наших податків. Зрозуміло, якщо люди своєю працею заробили не тільки на себе, а ще й аби профінансувати суспільні потреби, то до цих грошей треба відноситися сакрально. Слід не допускати не просто крадіжок, а навіть неефективного використання бюджетних коштів.

Про це заявив кандидат в мери Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко під час брифінгу у Відкритому штабі партії, передає пресслужба.

«Вчора мешканці столичного будинку за адресою пр-т Науки, 24 показали мені під час зустрічі ремонт даху, який зробила КП «Голосієвобудінвест» за бюджетні гроші. Тобто, як вони списали півмільйона гривень, не виконали технологічні роботи. І в результаті вся ця робота пішла в нікуди. Квартири жителів останніх поверхів заливає», – розповів Кучеренко.

За його словами, відповідно до аудиту 2019 р. Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту: невизначеність питань водовідведення спричинила виконання ремонтних робіт покрівлі без належного водовідведення. Тобто дах зробили, а куди вода має стікати – не проаналізували. Це фактично зводить нанівець проведення ремонтних робіт та призводить до нерезультативного витрачання бюджетних коштів, і як наслідок втрат на суму 480 тис. гривень.

«Таких дахів тисячі. Щороку на подібних ремонтах списують сотні мільйонів і мільярдів гривень бюджетних коштів. Проблеми киян не вирішуються. Тому, один із головних пріоритетів програми «Батьківщини» – повний аудит витрачання бюджетних коштів. Першочергово, це стосується інфраструктури, комуналки, в тому числі ми хочемо перевірити й як витрачалися тарифи», – зазначив він.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні