НАБУ відкрило провадження щодо діяльності Гонтаревої

13.01.2017 17:32       
Національне антикорупційне бюро України почало розслідування щодо фактів можливих зловживань главою НБУ Валерією Гонтаревою і директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна

Про це повідомляє прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко на сторінці в Facebook.

Йдеться про причетність цих посадових осіб до махінацій з активами ліквідованих банків у розмірі 315 млрд гривень.

“На підставі мого рапорту Національному антикорупційному бюро розпочато розслідування діяльності Гонтарєвої і Ворушиліна”, – зазначив Куценко.

На своїй сторінці він розмістив лист голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницкого нардепа від “Батьківщини” Сергія Соболєва, в якому говориться, що кримінальне провадження відкрито щодо можливих порушень посадовими особами НБУ та Фонду гарантування вкладів фізосіб при оцінці активів ліквідованих банків.

  • Як повідомлялося, протягом 2013-2014 років з корпоративного пенсійного фонду Нацбанку через покупку фіктивних акцій і облігацій на біржі “Перспектива” на рахунки комерційних структур було виведено понад 600 млн грн. Компанія “Інвестиційний Капітал Україна” (ICU), виступаючи брокером за цими угодами, безпосередньо продала в активи НПФ НБУ “сміттєвих” цінних паперів на суму 447,4 млн грн. У цей час Валерія Гонтарєва була співвласницею і керівником компанії ICU, а пенсійним фондом керував Олег Макаренко, затриманий СБУ 1 вересня 2016 року.
Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні