“Нормандській четвірці” показали російську зброю на Донбасі: Лавров не відреагував

13.02.2016 13:32       

Серед основних тем міністерської зустрічі “нормандської четвірки” в Мюнхені були поставки зброї на Донбасі, безпечне проведення виборів і модальність їх проведення, арешти в Криму і гуманітарна ситуація, а також домовленість про наступну зустріч в Парижі.

 

 

 

Про це журналістам 13 лютого повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, – передаєУНН.

“Я проінформував учасників сьогоднішньої зустрічі про те, що відбувається, причому не тільки по відношенню до постійних порушень і обстрілів, але і те, що зараз проходять спільні навчання російських військових, які перебувають на території Донбасу. Я показав кілька фото, як російська збро”поставляється через кордон. Лавров на це відповідним чином не відреагував”, – повідомив міністр.

При цьому Клімкін зазначив, що із такою кількістю зброї Росія може з легкістю почати наступальну операцію.

Він додав, що мова також йшла про забезпечення безпеки на Донбасі під час проведення виборів.

“На атмосферу сьогоднішньої зустрічі дуже сильно вплинуло те, що відбувається зараз у Криму з постійними обшуками й арештами. Лавров зробив вигляд, що не реагує на це”, – додав він.

Крім цього, за словами міністра, на зустрічі була досягнута домовленість у рамках мінського процесу відпрацювати модальність наступних виборів на Донбасі.

“Також гуманітарна складова: я нагадав Лаврову, що він обіцяв пустити Червоний Хрест, кілька разів обіцяв допустити “Лікарів без кордонів”, але цього не відбувається”, – повідомив міністр закордонних справ України.

Загалом Клімкін зазначив, що під час зустрічі німецька, французька та українська сторони з користю обмінялися інформацією і обговорили важливі питання на зустрічі в Парижі.

“Тобто це була проміжна зустріч, але реальна зустріч буде в березні”, – підкреслив він.

 

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні