Онищенко пройшов тест на детекторі брехні

23.12.2016 15:58       

“Я прошел полиграф. Проводили “экзекуцию” по своей инициативе сотрудники американских спецслужб. Если конкретно — президент совета директоров ассоциации полиграфистов США”, — пише у “Фейсбуку” народний депутат 47-річний ОлександрОНИЩЕНКО 20 грудня. Цього дня пройшов тест на детекторі брехні. Фото виклав у соцмережі.

Питання стосувалися корупційної діяльності президента Петра Порошенка.

“Запитували: “Чи отримував Петро Порошенко гроші за голосування від мене? Чи передавав Петро Порошенко гроші через мене для підкупу парламентаріїв?” Показник поліграфа — 97% підтвердження моїх заяв. Для прикладу, в криміналістиці вважають достовірними покази вищі за 70%. Все, що я кажу про корупцію Порошенка, — це правда”, — продовжує народний депутат.

Олександра Онищенка підозрюють у створенні газової схеми з відмивання державних коштів. Суму збитків оцінили в 3 млрд грн. 5 липня Верховна Рада зняла з Онищенка недоторканність. 27 липня генпрокурор підписав повідомлення про підозру. Депутат утік за кордон. Зараз перебуває у Німеччині.

Онищенко звинуватив Порошенка у підкупі депутатів Верховної Ради. Стверджує, що ті отримували гроші — за потрібні главі держави голосування. Крім того, $30 млн отримав у Адміністрації президента на чорну піар-кампанію проти Арсенія Яценюка, коли той очолював уряд. Протягом року Онищенко записував свої розмови з президентом на ручний годинник із диктофоном. 29 листопада ці матеріали передав американським спецслужбам. В Адміністрації президента всі заяви депутата заперечують.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні