Парламент Британії ухвалив план щодо виходу з ЄС

13.06.2018 04:29       

Парламент отримає більше контролю за процесом виходу Сполученого Королівства з ЄС.

Ілюстрація / REUTERS

Ілюстрація / REUTERS

Читайте такожУ Британії назвали єдину умову повернення Росії у “Велику сімку”

Таким чином, прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей домоглася підтримки, проте вона була змушена піти на поступки супротивникам “Брекзіта” в рядах Консервативної партії, яку вона представляє, передає DW.com.

В результаті парламент отримає більше контролю за процесом виходу Сполученого Королівства з ЄС. У той час як деякі британські політики хотіли б зберегти тісні зв’язки з Брюсселем, інші наполягають на можливості максимального віддалення країни від Євросоюзу.

Для Терези Мей результати цього голосування є обнадійливими. Глава британського уряду перебуває під величезним тиском з різних сторін. Після невдалих парламентських виборів в 2017 році, за підсумками яких Мей мала намір домогтися значного переваги для переговорів з “Брекзіту”, консерватори мають мінімальну більшість в Палаті представників.

Перехідний період, під час якого Лондону і Брюсселю належить домовитися про майбутнє партнерство, почнеться після офіційного виходу Великобританії з ЄС у березні 2019 року і займе 21 місяць. Протягом цього часу британська сторона не зможе брати участь у прийнятті рішень, але продовжить дотримуватися правила ЄС, вносити внески в його бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні