Перший постріл у Княжичах зробив співробітник поліції охорони

30.01.2017 14:08       

Про це Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів у ефірі програми «ТСН Тиждень».

Перегляд відео з нагрудних камер свідчить про те, що співробітник поліції охорони, перебуваючи за кам’яним парканом, першим відкрив вогонь.

«Він вистрелив у повітря і далі почалася перестрілка. Це трагедія. Це зіткнення підрозділів, які діяли по своїм інструкціям», — зазначив Луценко.

Генпрокурор підкреслив, що будинок був пограбований двічі. Після першого пограбування це зробили ще й співробітники ДСО, які винесли з будинку елітні спиртні напої. Згодом вони помітили розвідників, які за цим слідкували, та затримали їх. А далі, за словами Генпрокурора, «відбулося те, що відбулося».

Трагедія сталася внаслідок службової недбалості керівників спецоперації, які точно знали, що двох розвідників затримали працівники поліції охорони. «Ми вже встановили, що вони точно знали, що це машини ДСО. Один з розвідників проходив повз ці машини і переконався, що його підлеглі затримані поліцією охорони. Чому було не оточити їх, не вимагати не стріляти, дати звукові команди… здоровий глузд не сприймає…», — зауважив Юрій Луценко.

Нагадаємо, вночі 4 грудня під час проведення спецоперації по затриманню злочинної групи грабіжників загинуло п’ятеро правоохоронців. За результатами службового розслідування інциденту з лав Нацполіції було звільнено сім офіцерів, дисциплінарне стягнення застосовано до ще дев’яти. Генпрокуратура України здійснює досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом трагедії.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні