Польща відмічає 75 річницю з початку ІІ Світової війни

02.09.2014 09:02       

BBC News: Європейці повинні вивчити уроки ІІ Світової війни, зараз не час для наївного оптимізму, – вважає Дональд Туск.

Польща відмітила 75 річницю з початку ІІ Світової війни покладанням квітів в порту Гданська. Прем’єр-міністр Дональд Туск вшанував пам’ять загиблих у першій битви тієї війни.

Нацистська Німеччина вторглася в Польщу 1 вересня 1939 року, обстрілюючи гарнізон Гданськ. Двома днями пізніше Велика Британія і Франція оголосили війну Німеччині.

Президенти Польщі і Німеччини Броніслав Комаровский і Йоахім Гаук також зустрінуться, щоб віддати пошану загиблим і поспілкуватися з польською і німецькою молоддю.

Д.Туск поклав вінок до пам’ятника польським жертвам першої битви ІІ Світової війни в 04:45 місцевого часу.

Він також посилався на поточний конфлікт між українськими військами і проросійськими сепаратистами, зазначив при цьому, що зараз не час для «наївного оптимізму». Туск сказав, що слова «Ні – війні» приймають абсолютно різне значення у світлі того, що відбувається в Україні. За його словами, сьогодні не час для «гарних промов» і «дитячого оптимізму». Європейці повинні вивчити уроки ІІ Світової війни.

Польща являється потужним прибічником санкцій проти Росії через підтримку Москвою сепаратистів у східній Україні.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні