Придністров’я відмовилося від виведення російських військ

24.06.2018 11:29       

У заяві “МЗС ПМР” наголошується, що виведення військ не відбудеться до остаточного врегулювання взаємовідносин між Придністров’ям і Молдовою.

Придністров'я відмовилося від виведення російських військ / фото УНІАН

Придністров’я відмовилося від виведення російських військ / фото УНІАН

Так звана “Придністровська Молдовська Республіка” відмовилася від виведення військового контингенту Росії, до якого закликали в резолюції Генасамблеї ООН про Повне і беззастережне виведення іноземних збройних сил з території Республіки Молдова.

Про це мовиться у повідомленні на сайті “МЗС ПМР”.

Раніше УНІАН повідомляв, що 22 червня Генасамблея ООН схвалила резолюцію, яка вимагає виведення російських військ з території Республіки Молдова.

Читайте такожПридністров’я має стати повноцінною частиною Молдови – Клімкін

У заяві “МЗС ПМР” наголошується, що “російські військовослужбовці у Придністров’ї виконують виключно завдання щодо забезпечення стійкого миру і безпеки, і жодних інших збройних сил РФ, крім миротворчих, на території “Придністровської Молдовської Республіки” немає”.

У повідомленні також стверджується, що жодні рішення про зміну формату “миротворчої операції під егідою Росії” не можуть бути схвалені без урахування думки “ПМР”. І виведення військ не відбудеться до остаточного врегулювання взаємовідносин між Придністров’ям і Молдовою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні