Російський критик про Джамалу: “Все найкраще на Євробачення 2016 привезла саме Україна”

09.05.2016 12:29       

Номер української учасниці вразив Гаспарян, який зізнався, що стільки “мурашок” від музики не відчував давно.

 

 
Музичний критик і журналіст російського видання “Московський комсомолець” Артур Гаспарян вважає Джамалу безперечним фаворитом пісенного конкурсу “Євробачення 2016”. Про це критик розповів після репетиції української учасниці.
“Побачивши репетицію Джамали і репетиції інших учасників, я прийшов до висновку, що найкращий номер у цьому році, найкраща пісня, найкраще вокальне виконання і взагалі – все краще привезла на” Євробачення 2016 “в Стокгольм Джамала, витупающая за Україну. Для мене сумнівів немає ніяких. Жодне професійне журі не зможе не поставити Джамалу на перше місце “, – вважає Гаспарян.

Критик позитивно відгукнувся про постановку номера, зазначивши, що Джамала, на відміну від інших учасників, які не носиться по сцені, “як кішка на пожежі”.
“Такої кількості мурашок по шкірі, яке було під час виконання Джамалою своєї пісні, я не відчував дуже давно. Енергетика була абсолютно фантастична і божевільна. Статичне виконання номера – це вища проба майстерності. Сама постановка була побудована на фантастично збудованому світі – дуже креативні люди цим займалися. Промені і лінії тільки підкреслювали драматичний зміст пісні “, – вважає експерт.
Спів Джамали Гаспарян називає “абсолютно винятковим і божевільним”.
“Для мене пісня-переможець на” Євробаченні 2016 “- це” 1944 “у виконанні Джамали під прапором України”, – завершив своє захоплене заяву росіянин.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні