Росія образилась на “клерка” НАТО

26.09.2014 12:20       

Істерія російського генералітету щодо заяви представника НАТО про перебування російських військ на сході України перевищила всі очікування.

Міноборони РФ розкритикувало НАТО за дозвіл простому «клерку» робити заяви з приводу виводу російських військ з України. Російські чиновники згадують заяву Джея Джансена про те, що мав місце «значний» відвід російських військ з території України, але декілька тисяч особового складу все ще розміщені в районі державного кордону. Російське Міноборони, яке послідовно заперечує присутність російських військ на сході України, спростувало заяву представника НАТО в той самий день із зазначенням військового звання, називаючи його «клерк».

«Офіційна заява була відправлена до авторитетного інформаційного агентства Reuters звичайним електронним повідомленням» – з сарказмом заявив генерал-майор Конашенков. Наступного разу робити такі заяви будуть робітники комунальних служб, що обслуговують об’єкти НАТО – зазначив він.

За словами Конашенкова, заява Джансена демонструє, що відбуття колишнього шефа НАТО Андерса Фог Расмуссена створило умови, за яких посадові особи в штабах Альянсу намагаються зробити собі ім’я. (The Moscow Times)

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні