Росія протестує. Одинаками

01.09.2014 15:50       

Масові протести в Росії заборонені. На думку Путіна і його оточення, протестні акції підривають основи держави. Навіть якщо вони проводяться під гаслами “Миру-мир!”. А якщо на плакатах написано “Ні – війні!”, то це вже практично терористичний акт.

Задурманена кисельовською пропагандою громадяни території, іменованої Російською Федерацією, і не прагнуть виходити на вулиці. По-перше, вони свято вірять у правильність путінських рішень. Вірять, що злісна Америка норовить захопити країну. Вірять, що в Україні до влади прийшли бандерівці (що сиділи 70 років в карпатських схронах і чекали своєї години).

Ті рідкісні громадяни, які насмілились критикувати великого Пу, піддаються обструкції і дружно визнаються ворогами народу. Навіть якщо прізвища у них Макаревич, Шендерович, Рязанов, Шевчук або Жванецький ….

25 серпня 1968 в Москві сім радянських громадян вийшли на Красну площу з протестом проти введення радянських військ до Чехословаччини. Лінгвіст Костянтин Бабицький, філолог Лариса Богораз, поет Вадим Делоне, робочий Володимир Дремлюга, фізик Павло Литвинов, мистецтвознавець Віктор Файнберг, поетеса Наталія Горбанєвська отримали від двох до п’яти років ув’язнення. Вони не сподівалися, що їх виступ зупинить радянські війська. Не сподівалися, що за ними відразу піднімуться сотні послідовників. Але й мовчати вони теж не могли. Їх правота підтвердилася через чверть сторіччя. Коли нікого з них вже не було в живих.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні