Росія стрімко йде на дно, — прогноз іноземного журналіста

30.06.2015 16:10       

У квітні російська економіка прискорила темпи падіння до 4,2%. Такого негативного розвитку не припускав жоден фахівець.

Про це пише Ян Зіглер в статті у “Parlamentnilisty.cz”.

За його словами буде ще гірше: експерти Світового банку прогнозують тривалу рецесію в Росії.

“Звичайно, свою роль відіграють і економічні санкції Заходу через російської окупації Криму та розпалювання конфлікту на сході України. Але головна причина — це зниження цін на енергоносії, від експорту яких Росія повністю залежить, — газу і нафти”, — пише Зіглер.

Автор статті каже, що нинішні економічні труднощі Росії — це доказ того, що її економіка виробляє неконкурентоспроможну продукцію, яка не може знайти нішу на розвинених ринках світу. Тому країні доводиться покладатися на експорт нафти і газу.

Про ці виражені слабкі місця знає і російський президент Володимир Путін, і він хотів би ситуацію змінити. Але йому це не вдалося і явно не вдається раніше. І це є одним з найбільших провалів його кремлівської ери. Навіть прем’єр-міністр Дмитро Медведєв заявив, що Росію чекають важкі часи і доведеться на чому економити,
— продовжив Зіглер.

Я розумію ті причини, які привели Захід до економічних санкцій проти Росії. Проте їх скасування позбавила б Путіна можливості звалювати на них всі проблеми, причини яких криються в іншому. І тоді стало б ясно, що король – голий, — додає автор.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні