Росія закликає до спільних зусиль із США для боротьби з Ісламською державою

02.10.2014 11:14       

Росія хоче знищити «російський легіон» у складі терористичної організації Ісламська держава

Заступник міністра закордонних справ Росії закликав до спільних зусиль Москви і Вашингтона в боротьбі з радикальним угрупованням Ісламська держава, але з’явились страхи щодо великої кількості росіян в угрупованні. «Американці говорять, що тероризм представляє пряму загрозу для їхньої національної безпеки. Думаю, те саме можна сказати відносно будь-якої країни, включаючи Росію», сказав Михайло Богданов в інтерв’ю виданню Комерсант.

Називаючи угруповання «міжнародним, терористичним», Богданов зазначив, що його члени воюють як в Сирії, так і в Іраку, і прийшли туди з різних країн (70-80 країн). Вони проходили підготовку в Сирії та Іраку, набули навиків та вмінь і тому представляють виключну загрозу для країн світу. Верхівка угруповання має паспорти переважно європейських країн, які дозволяють їм вільно пересуватись по світу без віз та додаткових перевірок. Для світу це дуже небезпечно. І це, за словами Богданова, ще один фактор, який повинен підштовхнути США і Росію до об’єднання зусиль в боротьбі з цією загрозою. На питання «скільки росіян воює на боці Ісламської держави?», Богданов відповів, що їх може бути декілька десятків. Оцінка Богданова сильно суперечить попереднім повідомленням британської газети «The Independent», яка заявила що на боці Ісламської держави воюють 800 росіян.

Незважаючи на те, що Ісламська держава позиціонує себе як головну міжнародну загрозу, офіційні особи США кажуть, що політичні зусилля з найвищого політичного рівня до скритих неформальних каналів зазнали невдачі у розв’язанні недовіри між США і Росією, і це не дозволило двом країнам створити об’єднаний фронт проти терористичної організації. (The Moscow Times)

 

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні