Росіяни продовжують нищити бойовиків ЛНР

02.01.2015 10:27       

Російські спецпризначенці затримали начальника штабу однієї з бригад т.зв. ЛНР, попутньо пристреливши шістьох охоронців останнього. Про це кореспондентові Укрінформу повідомив керівник громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов. «Сьогодні на сайті

«Інформаційне агентство «Новоросія» з’явилася інформація про ліквідацію українських розвідгруп в районі м. Луганська та Лутугинському районі. Поясню, про яку саме затриману «українську розвідгрупу» йдеться у повідомленні.

1 січня 2015 р, в районі села Георгіївка Лутугинського району, російськими спецпризначенцями був затриманий начштабу четвертої бригади ЛНР Олександр Бєднов (псевдо «Бетмен»). Під час затримання було знищено шістьох його охоронців, в тому числі добровольця з РФ позивним «Кот». Крім Бєднова заарештували його дружину та охоронців на псевдо «Фобус» і «Омега», а також ще кілька людей», – зазначив Дмитро Снєгирьов.

Під час затримання було знищено дві автівки, на яких пересувалися підлеглі «Бетмена».

За інформацією з джерел наближених до т.зв. “министерства госбезопасности” ЛНР, наступним кого ліквідують спецслужби РФ на Луганщині, стане польовий командир на прізвисько «Лєший».

Сьогодні російський спецпідрозділ «Вимпел» передислокований в м.Брянка. Готується нейтралізація командирів т.зв. «козачих» загонів.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні