Звернення однієї людини із Пітера. Українці повинні знати, що вони не одні!

29.08.2014 14:42       

Андрій Секачов

http://top.thepo.st/100559/opublikuyte-pojaluysta-obraschenie-odnogo-moego-znakomo-iz-Pitera?fb_ref=feedShare_yandex 

Перш за все хочу звернутися до людей, які на кожному кроці кричать що росіяни кацапи, москалі, ватники і до тих, хто називає українців хохлами, малоросами, фашистами і бандерівцями, можете не читати до кінця, це звернення не до Вас.

Українці, напередодні сьогоднішнього ранку, я хочу щоб Ви знали, Санкт-Петербург і міста Росії з Вами! Але зараз я говорю тільки від себе і Петербуржців, які ще не перетворилися на диванних обивателів і овочів, а до цих пір твердо стоять за свої переконання, погляди і свою свободу! Я хочу щоб Ви знали правду, про те що відбувалося у нас в цей час, щось для Вас виявиться новим, а щось Ви вже знаєте.

Наше місто підтримувало вас з самого першого дня вашого протесту проти злодійської влади і зека Яника і ніхто не очікував, що мирний мітинг переросте в криваву бійню … Мирні акції протесту проходили по всьому місту і були організовані різними групами або одинаками, але із загальною ідеєю і думкою, підтримати Народ, який не побоявся встати проти режиму узурпатора! Кілька акцій було опубліковано в українській групі “Правий Сектор”, щоб Ви розуміли про що я говорю, я той хлопець, який написав статтю: “C привітом з Пітера або трошечки про наболіле і вчорашніх акціях в місті на Неві”. Щось мигцем проскакувало в інших групах. І все б досі тривало б мирно і не переростаючи в сутички з мусорами і затриманнями, якби наші “найчесніші ЗМІ” та путлеровські блудниці не розпочали б блокувати поширювану інформацію і антимайданівску пропаганду (до цього пропаганда була, але зовсім не в такому вигляді). Далі, можливо, буде нова для Вас інформація. Щоб хоч якось звернути увагу на ситуацію, що склалася в Україні і щоб хоч щось не змогли зам’яти, була організована акція у вашого посольства в Санкт-Петербурзі, де на огорожі посольства було розвішано 2 банера, один з “привітом” Яник , а другий з привітанням Народу України і закинуті на територію посольства запалені військові димові шашки. Нашому здивуванню не було кінця, коли і це зам’яли !!! Акція стала відома тільки десяткам перехожих і декільком людям з Києва, щоб вони розповіли своїм. Після цього в Північній Пальмірі почали проходити більш масові мітинги, на яких вже почали з’являтися провокатори, які намагалися зірвати захід, а так же величезний ОМОН! Так само почався тиск на активістів, виклики до відділень поліції і відвідування їх за місцем проживання.

Далі сталося те, що шокувало всіх, Беркут відкрив вогонь на поразку …

У цей же вечір, коли ми дізналися, нами було прийнято рішення їхати до Києва, тоді ми не знали скільки триватиме ця бійня і чим це все закінчитися, ми просто не змогли залишатися осторонь, коли почали вбивати молодих хлопців, чиїхось чоловіків і дружин, старих … Там перебували і наші знайомі і особисто мені не байдужа людина. Але виїхати нам не дали! Без пояснення причин, в цей вечір і ніч, нам було відмовлено у продажу квитків на вокзалах міста! В аеропорти навіть не стали потикатися, там би прийняли відразу. Через знайомих далекобійників дізналися, що більша частина з водіїв прийняли рішення не переїжджати кордон, так як не знали, коли зможуть потім повернутися. Тоді ж від киян дізналися що оголошено НС і місто блоковане. Варіантів виїхати у нас більше не було. Так само знаємо, що були проблеми виїзду (але не такі плачевні як у нас) в Москві. На наступний день ми поїхали до посольства України, де нас і забрали. Ми були затримані на 3 доби за “несанкціонований мітинг”, де з нами велися “виховні бесіди”, коли зрозуміли що від нас нічого не добитися і ми не належимо до якихось молодіжних угруповань, нам просто не давали спати! Як тільки вирубаєшся, входить мусор і “будить” тебе кийком. Коли ми вийшли і дізналися що відбулося за ці дні, не всі змогли стримати сльози … Це було боляче бачити і чути, це було горе не тільки для України, але і для всього світу. Були й позитивні моменти, але вони ніколи не змогли б заглушити біль про вбитих! Це не люди, це Герої України, які віддали свої життя за майбутнє своєї країни !!!

З ситуацією в Криму почався новий виток протестів, але вже не мирних, почалися зіткнення з путлеровськими псами і масовими затриманнями, людей засуджують, дають великі штрафи (у розмірі 30тис.руб) і заарештовують на 15 діб. Але всім наплювати, протести тривають і триватимуть далі!

Українці, Ви вже вільний народ, Ви вже частково домоглися поставлених цілей, не здавайтеся !!! Зрозумійте, якщо навіть сьогодні почнуться бойові дії, а не постановочні провокації з боку Путіна, то Ви не залишитеся одні! З Вами ВЕСЬ СВІТ і яким би диктатором не був би Путлер, з усіма йому не впоратися, тим-більше що воювати йому доведеться не лише із зовнішніми “ворогами”, а й з громадянами своєї країни! Українці, Ви пробудили віру в майбутнє, в світле майбутнє !!! Слава Україні !!! Героям слава !!!

PS: Щоб не було зайвих суперечок і образ. Я РОСІЯНИН, друзі з якими нас затримали теж Росіяни. Ми корінні Петербуржці. Так, ми дійсно вважаємо Український народ братами! Так, ми повністю Вас підтримуємо! Так, ми проти Путіна і його підстилок! Так, ми ПРОТИ ВІЙНИ з Україною і приєднання Криму до Росії! Так, може не все місто з нами, але у нас вистачить сил і терпіння стояти до кінця і не віддати НАШЕ місто продажним тварям! Ті, хто зараз буде звинувачувати нас в чомусь, підтвердження нашим діям і моїм словам можна знайти на просторах інтернету. І те що відбувалося і що відбувається і на скільки у нас “вільна” країна.

 

З Повагою та низьким поклоном Вам, Герої України.

 

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні