Семенченко: рішення Ради – це зрада

17.09.2014 14:27       

Командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко прокоментував останні рішення Верховної Ради – встановлення особливого статусу для деяких районів Донецької та Луганської областей і звільнення від кримінальної відповідальності членів бандформувань і сепаратистів.

Семенченко вважає голосування у Раді наслідком зради. “Це повинно було статися два місяці тому. Суспільство не було готове і тому АТО було продовжено. А з народом стали працювати. Спочатку було залякування армією РФ, потім низка військових поразок, за які ніхто не поніс відповідальності. Потім заговорили про загрозу застосування тактичної ядерної зброї. І це лякало людей ще більше. Причиною поразки були оголошені мобільні телефони, а ті хто вимагав правосуддя – агентами Кремля”, – написав він у своєму Facebook.

Потім, за його словами, намагалися дискредитувати всіх, хто був небезпечний. “Заручниками залишалися полонені під Іловайском солдати. І ось вони закрили обличчя і проголосували. Не важливо, що думають вони. Важливо, що думаємо ми. Якщо ми не дамо перетворити себе в глядачів, якщо будемо активними учасниками, то Україна буде жити. Адже Донбас це не початок і не кінець . Може бути дуже важко. Чорне будуть робити білим, а біле чорним. Зраду інтересів країни називати перемогою”, – вважає він. Семенченко вірить, що в країні є сили, які будуть боротися за майбутнє. “Головне – не дати себе обдурити і забути про мету. Не дати зробити глядачами. Все залежить тільки від нас. І це – гра у довгу. Тримайтеся”, – написав командир батальйону.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні