ШОТЛАНДІЯ МОЖЕ ВИЙТИ ІЗ СКЛАДУ ОБ’ЄДНАНОГО КОРОЛІВСТВА

30.03.2017 18:00       

Парламент Шотландії проголосував за повторне проведення референдуму за вихід із складу Об’єднаного Королівства. Мова йде про здобуття незалежності Шотландією і відокремлення від Великобританії.

За подібну процедуру раніше виступала перший міністр Шотландії Нікола Стержен. Вона повідомила, що в разі одобрення пропозиції  проведення референдуму, народне опитування пройде вже в найближчі два роки, ще до виходу Великобританії із складу ЄС.

Нагадаємо, що заклики за здобуття незалежності Шотландії пролунали після референдуму про вихід Великобританії із складу Європейського Союзу. На референдумі більшість шотландців виступили проти виходу країни з ЄС. Тому єдиним способом для Шотландії залишитися в ЄС – це оголосити незалежність і ввійти в склад Союзу, як повноцінна держава.

Три роки назад, в  Шотландії вже проводився референдум за здобуття незалежності. Однак тоді, населення проголосувало проти.

В Великобританії повідомили, що не збираються розглядати рішення Шотландії раніше, як закінчиться процедура виходу країни з ЄС.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні