США: переговорів з Північною Кореєю не передбачається

30.09.2014 11:36       

Після конфлікту в Україні практично неможливо дипломатичними шляхами переконати будь-яку країну звернути ядерну програму

Вашингтон вважає, що Північна Корея не налаштована виконувати свої зобов’язання з ядерного роззброєння і використовує трьох затриманих американців в якості заложників.

Спеціальний представник США з політики Північної Кореї Глін Девіс розповів репортерам в Пекіні, що небажання Північної Кореї відпустити трьох американців є перешкодою у відновленні переговорів з роззброєння.

«Ми залишаємося відкритими для відповідального діалогу з Північною Кореєю, якщо вони продемонструють добру волю і рух назустріч. Але ми поки цього не побачили», сказав Глін Девіс, додаючи, що затримані американці використовуються як заложники. Він сказав, що Північна Корея відходить далі від своїх зобов’язань створити без’ядерну зону.

Міністр закордонних справ Північної Кореї Рі Су Йонг розповів на Генеральній Асамблеї ООН тиждень назад, що ядерна програма його країни не є козирем для переговорів, а призначена для захисту проти ворожих дій США.

Девіс зустрічався із китайським колегою Ву Давеем для обговорення повернення Північної Кореї до переговорів з роззброєння. (Associated Press)

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні