США переконують Росію припинити обстрілювати українські міста

29.07.2014 14:18       

Росія почала активно вдаватися до провокацій. Національна розвідка США оприлюднила докази того, що окремі підрозділи російських збройних сил обстрілюють українську територію через державний кордон з Україною.

Про це повідомила газета «WashingtonPost» з посиланням на Держдеп США. Наведений виданням «WashingtonPost» знімок показує глибокі сліди від руху систем залпового вогню на російській стороні, орієнтовані в напрямку українських військових частин на території України. Повідомляється про жертви серед цивільного населення.

Керуючись отриманими доказами, Держсекретар США Джон Кері у стислій телефонній розмові з російським міністром закордонних справ С.Лавровим вимагав від Москви припинити потік важкого озброєння, ракет та ведення артилерійського вогню з російської території на українську, а також зробити внесок у деескалацію конфлікту.

Прес-центр АТО заявляє про те, що провокації проти України чиняться не тільки з території Російської Федерації, але і з боку проросійських найманців на Донбасі. Зокрема, почастішали випадки, коли під українськими прапорами проросійські бойовики з важкої техніки й мінометів обстрілюють мирні міські та сільські райони. Такі провокації фільмуються, вони мають на меті прищепити ненависть до української армії.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні