США ввели нові санкції проти російських компаній

26.03.2017 00:38       

У зв’язку з порушенням законодавства США щодо нерозповсюдження в зв’язку з КНДР, Іраном і Сирією США ввели санкції щодо восьми російських компаній. Про це повідомляє російський “Інтерфакс” із посиланням на співрозмовника в держдепартаменті США.

“Санкції були застосовані до восьми російських підприємств у результаті регулярного перегляду специфічної активності, як цього вимагає Акт про нерозповсюдження”, – ідеться в повіодмленні.

Як зазначив співрозмовник агентства, під санкції потрапили: 150-й Авіаційно-ремонтний завод; об`єднання “Авіаекспорт”; НВО “Базальт”; Конструкторське бюро машинобудування в Коломні; “Рособоронекспорт”; Ульяновський інститут цивільної авіації; Уральський тренувальний центр цивільної авіації; Військово-повітряна академія імені Жуковського і Гагаріна.

“Ці санкції відокремлені від більш широких економічних санкцій, які вводилися, починаючи з 2014 року, як результат окупації і спроб анексії Криму та агресії на сході України”, – сказав співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, Європейський союз продовжив санкції проти 150 осіб, а також 37 організацій, які загрожували суверенітету України.  У перелік входять переважно громадяни Росії, в тому числі керівництво силових відомств, а також найближче оточення президента РФ Владіміра Путіна. Крім того, у списку багато відомих бойовиків Донбасу, а також керівники окупаційної влади Криму.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні