Тисячі японців евакуювали через пожежу на НПЗ

22.01.2017 23:04       

На території японського нафтопереробного заводу спалахнула масштабна пожежа. Випадок стався у місті Оїта, що відноситься до префектури Вакаяма.

За даними місцевих рятувальників, вогонь охопив більшу частину підприємства о 16:00 за місцевим часом ( за київським – дев’ята ранку). Для того, щоб загасити пожежу, на місце інциденту довелося відправити близько десятка одиниць техніки. Деталі випадку та кількість постраждалих поки що невідомі. Існує версія, що причиною загоряння могли стати контейнери, у яких зберігалися мастильні матеріали.

Відповідний наказ про евакуацію мешканців прийняла місцева влада Оїта – покинути свої домівки були змушені близько 2986 людей із 1281 домогосподарств.

Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що масштабна пожежа сталася на одеському ринку “Привоз”. Місцеві рятувальники відзначили, що першими зайнялися кіоски, в яких продавалися лакофарбові вироби. Раніше тут проводили ремонтні роботи. Окрім цих павільйонів загорілися ще близько десятка. Інформації про постраждалих поки що не надходило.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні