Товаровиробники Чернігівщини вже отримали 230 сертифікатів форми EUR-1

14.08.2014 15:53       

Чернігівська торгово-промислова палата допомагає в розширенні партнерської бізнес-мережі за кордоном,  надає інформацію, яка допомагає зменшити фінансові ризики при виході на незнайомий ринок, а також при виборі потенційного бізнес-партнера, зокрема, на ринки ЄС.

Українські експортери почали активно використовувати автономні торговельні преференції. На сьогодні вже видано 230 сертифікатів форми EUR-1, що підтверджують країну походження товару, а також свідчать про те, що продукція повністю відповідає вимогам держави, до якої вона експортується.

“Однією з причин уповільнення розвитку українських підприємств стала втрата звичних ринків збуту та складності у пошуку нових. У таких умовах єдиним ефективним шляхом подолання цієї проблеми є переорієнтація українських підприємств на інші зовнішні ринки збуту продукції”, — так вважає президент Чернігівської ТПП Костянтин Іванов. Таку думку він висловив на “круглому столі” “Перспективні напрямки розвитку малого та середнього бізнесу в умовах євроінтеграції”.

В умовах переходу на європейські стандарти дуже важливим є надання консультацій та роз’яснень нашим товаровиробникам, які бажають розширити ринки збуту. Таку допомогу бізнесмени Чергігова і області можуть отримати в  торгово-промисловій палаті.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні