Трамп: Настане момент, коли США доведеться збити російський літак

03.05.2016 11:34       

Політик назвав ганебними ситуації на кшталт інциденту з Су-27.

 

 

 

Настане момент, коли американські військові повинні будуть збити російські літаки, що виконують небезпечні маневри в безпосередній близькості від літаків американських ВПС. Таку заяву зробив ймовірний кандидат від Республіканської партії на виборах президента США Дональд Трамп, передає Deutsche Welle.

Так Трамп прокоментував інцидент, коли російський Су-27 в небі над Балтійським морем зробив “бочку” поруч з американським літаком, перебуваючи всього в 30 метрах від нього.

Політик використовував це питання для традиційних нападок на нинішнього президента США Барака Обаму. За словами Трампа, після подібного інциденту американський президент повинен зателефонувати Володимиру Путіну і заявити йому приблизно таке: “Послухай, зроби ласку, не роби так більше, знайди цього маніяка і просто зупини його”. Але президент США, підкреслив Трамп, вважає за краще “грати в гольф” замість того, щоб розмовляти з російським колегою.

Але, якщо телефонні розмови і дипломатія, не допоможуть, зазначив потенційний кандидат в президенти США, то настає момент, коли потрібно стріляти. Залишати подібні інциденти без уваги – це ганьба, оскільки, вважає Трамп вони означають “повну неповагу до США і до Обами”.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні