Трамп не підтримав Путіна в питанні взаємного скорочення стратегічних озброєнь

10.02.2017 13:05       

Президент США Дональд Трамп, у своїй першій телефонній розмові з російським лідером Володимиром Путіним, розкритикував двосторонній договір між РФ і Сполученими Штатами про взаємне скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО-III), підписаний в 2010 році, повідомляє Reuters.

За інформацією агентства, коли Путін підняв питання про продовження угоди, Трамп відволікся і запитав у своїх помічників про подробиці договору, після чого відповів, що СНО-III враховує насамперед інтереси Росії і назвав його одним із невдалих кроків свого попередника Барака Обами.

Нагадаємо, перша телефонна розмова Трампа в якості президента з Путіним відбулася 28 січня 2017 року.

В ході своєї передвиборної кампанії Трамп критикував СНО-III і говорив, що укладенням даного договору Росія “перехитрила” Америку.

Угодою передбачено взаємне скорочення стратегічних ядерних боєзарядів до лютого 2018 року до 1550 одиниць, що є найменшою кількістю за останні десятиліття. Договором передбачено також скорочення міжконтинентальних балістичних ракет, балістичних ракет підводних човнів і важких бомбардувальників до 700 одиниць.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні