23.07.2015

Президент України Петро Порошенко подав у відставку зі своєї посади у зв’язку з останніми подіями в країні. Відповідне прохання відправлено у Верховну Раду. Про це в ефірі телеканалу BBC World News заявив журналіст Бі-бі-сі Тому Барридж, що працює на Україні.

09.10.2014

Терорист-смертник підірвав себе в Грозному, також загинули п’ять поліцейських і поранені щонайменше 12 інших людей

09.10.2014

Террорист-смертник подорвал себя в Грозном, также погибли пять полицейских и ранены, по меньшей мере, 12 других людей.

25.09.2014

Навіть після підписання мирних домовленостей у Мінську Кремль намагається обдурити увесь світ – продовжити вбивства на сході України, зняти (або послабити) економічні санкції проти РФ та знайти поважний привід для повномасштабного вторгнення на Україну для окупації всієї південно-східної частини України.

25.09.2014

Даже после подписания мирных договоренностей в Минске Кремль пытается обмануть весь мир – продолжить убийства на востоке Украины, снять (или ослабить) экономические санкции против РФ и найти уважительный повод для полномасштабного вторжения на Украину для оккупации всей юго-восточной части Украины.

11.09.2014

Розсварити російський і український народи не вдасться, адже навіть зараз антиросійській пропаганді не вдалося “промити всім мізки”. Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, передає УНН з посиланням на ИТАР ТАСС.

11.09.2014

Рассорить российский и украинский народы не удастся, ведь даже сейчас антироссийской пропаганде не удалось “промыть всем мозги”. Об этом заявил глава МИД РФ Сергей Лавров, передает УНН со ссылкой на ИТАР ТАСС.

11.09.2014

В Екатеринбурге сотрудники общественного фонда “Уральский родительский комитет” нашли в продаже школьные дневники с изображенным на обложке флагом и гербом России и портретом Гитлера внутри. Об этом сообщил ИТАР-ТАСС руководитель фонда Евгений Жабреев. “Обнаруженные на этот раз общественниками в магазине школьные дневники отличаются от ранее найденных. На всю обложку дневника, который приобрели сотрудники фонда, изображен […]

11.09.2014

В Єкатеринбурзі співробітники громадського фонду “Уральський батьківський комітет” знайшли у продажу шкільні щоденники з зображеним на обкладинці прапором і гербом Росії і портретом Гітлера всередині. Про це повідомив ИТАР-ТАСС керівник фонду Євген Жабрєєв. “Виявлені на цей раз активістами в магазині шкільні щоденники відрізняються від раніше знайдених. На всю обкладинку щоденника, який придбали співробітники фонду, зображений […]

19.08.2014

Печерський райсуд м.Києва 15 серпня задовольнив позов лідера Громадського руху “Український вибір” Віктора Медведчука про захист честі і гідності. Відповідачами за цим позовом виступали Рада національної безпеки і оборони України та його секретар Андрій Парубій, повідомили УНН у прес-службі Громадського руху “Український вибір”.

© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні