23.07.2015

Президент України Петро Порошенко подав у відставку зі своєї посади у зв’язку з останніми подіями в країні. Відповідне прохання відправлено у Верховну Раду. Про це в ефірі телеканалу BBC World News заявив журналіст Бі-бі-сі Тому Барридж, що працює на Україні.

09.10.2014

Терорист-смертник підірвав себе в Грозному, також загинули п’ять поліцейських і поранені щонайменше 12 інших людей

09.10.2014

Террорист-смертник подорвал себя в Грозном, также погибли пять полицейских и ранены, по меньшей мере, 12 других людей.

25.09.2014

Навіть після підписання мирних домовленостей у Мінську Кремль намагається обдурити увесь світ – продовжити вбивства на сході України, зняти (або послабити) економічні санкції проти РФ та знайти поважний привід для повномасштабного вторгнення на Україну для окупації всієї південно-східної частини України.

25.09.2014

Даже после подписания мирных договоренностей в Минске Кремль пытается обмануть весь мир – продолжить убийства на востоке Украины, снять (или ослабить) экономические санкции против РФ и найти уважительный повод для полномасштабного вторжения на Украину для оккупации всей юго-восточной части Украины.

11.09.2014

Рассорить российский и украинский народы не удастся, ведь даже сейчас антироссийской пропаганде не удалось “промыть всем мозги”. Об этом заявил глава МИД РФ Сергей Лавров, передает УНН со ссылкой на ИТАР ТАСС.

11.09.2014

Розсварити російський і український народи не вдасться, адже навіть зараз антиросійській пропаганді не вдалося “промити всім мізки”. Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, передає УНН з посиланням на ИТАР ТАСС.

11.09.2014

В Екатеринбурге сотрудники общественного фонда “Уральский родительский комитет” нашли в продаже школьные дневники с изображенным на обложке флагом и гербом России и портретом Гитлера внутри. Об этом сообщил ИТАР-ТАСС руководитель фонда Евгений Жабреев. “Обнаруженные на этот раз общественниками в магазине школьные дневники отличаются от ранее найденных. На всю обложку дневника, который приобрели сотрудники фонда, изображен […]

11.09.2014

В Єкатеринбурзі співробітники громадського фонду “Уральський батьківський комітет” знайшли у продажу шкільні щоденники з зображеним на обкладинці прапором і гербом Росії і портретом Гітлера всередині. Про це повідомив ИТАР-ТАСС керівник фонду Євген Жабрєєв. “Виявлені на цей раз активістами в магазині шкільні щоденники відрізняються від раніше знайдених. На всю обкладинку щоденника, який придбали співробітники фонду, зображений […]

19.08.2014

Печерський райсуд м.Києва 15 серпня задовольнив позов лідера Громадського руху “Український вибір” Віктора Медведчука про захист честі і гідності. Відповідачами за цим позовом виступали Рада національної безпеки і оборони України та його секретар Андрій Парубій, повідомили УНН у прес-службі Громадського руху “Український вибір”.

© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні