У Маріуполі “Метінвест” запускає сучасний енергоефективний комплекс майже за $85 мільйонів

11.10.2021 15:56       

У Маріуполі триває модернізація меткомбінату Ілліча. “Метінвест” інвестував у будівництво сучасної повітрерозподільчої установки 83,5 млн дол.

false

Кисневий комплекс дозволить підприємству знизити витрату енергоресурсів до 20% у порівнянні з наявними кисневими блоками.

Готовність обладнання на сьогодні – близько 95%, ведеться підготовка до пуско-налагоджувальних робіт. По комплексу повітрерозподільчої установки роботи йдуть повним ходом, розпочато монтаж основного технологічного обладнання виробництва компанії Air Liquide. Повністю завершити проект планують у 2022 році.

“Обладнання комплексу дозволить забезпечити потреби меткомбінату в кисні й азоті, необхідних для виробництва чавуну і сталі. Це дійсно великий і унікальний для компанії проект”, – зазначив головний енергетик ММК імені Ілліча групи “Метінвест” Олександр Власов.

false
false
false

Нагадаємо, група “Метінвест” у 2019 році підписала контракт з Air Liquide, світовим лідером в галузі виробництва і постачання газів, технологій і послуг для промисловості й охорони здоров’я, на будівництво повітророздільної установки. Під проект було залучено фінансування державного експортно-кредитного агентства Франції (Bpifrance Assurance Export).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні