В Австралії випадково знайшли унікальні кадри з сумчастим вовком, який повністю вимер у 1936-му

20.05.2020 05:48       

Кадри з вовком працівники Національного аудіовізуального архіву виявили випадково.

Бенджамін, останній з виду сумчастого вовка в Австралії / Фото: скріншот

Бенджамін, останній з виду сумчастого вовка в Австралії / Фото: скріншот

Національний аудіовізуальний архів Австралії оприлюднив архівне 21-секундне відео з останнім на Землі видом сумчастого вовка, або тилацина, який помер у зоопарку в 1936 році.

Відео установа виклала на своєму сайті. Його попередньо оцифрували й конвертували в 4К-якість.

Читайте такожУ Болівії вперше за 18 років виявили “скляних” жаб, чиє тіло просвічується наскрізь

Зазначається, що 21-секундний ролик зняли для документального циклу «Країна див Тасманія» за півтора року до смерті тилацина, якого звати Бенджамін.

Документальний фільм так ніколи й не було оприлюднено — невідомо достеменно навіть те, хто його знімав. Кадри із Бенджаміном працівники Національного аудіовізуального архіву виявили випадково.

Тилацини були хижими сумчастими тваринами, одними з найбільших свого роду, і зовні нагадували водночас вовка, лисицю й великого кота.

Вони жили на території сучасної Австралії, але близько 2000 років тому стали рідкісним видом — як припускається, через діяльність людей і конкуренцію з боку інших хижаків. Відтоді тилацини водилися лише на острові Тасманія.

Останній відомий сумчастий вовк на Землі — власне, Бенджамін — помер у зоопарку 7 вересня 1936 року.

Як повідомляв раніше УНІАН, протягом останніх десятиліть в Україні є тенденція до зменшення чисельності видів тварин і середовища їхнього проживання.

Люди почали будувати автобани з парканами, які мають подвійний ефект, також існує маса інших прикладів, коли людина втручається в екосистеми. За даними вчених зі Всесвітнього фонду дикої природи, Україні терміново необхідна національна стратегія збереження тварин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні