В Одесі вночі пролунав вибух на залізничному переїзді

29.09.2014 16:03       

Одеські залізничники екстрено відновлюють стрілочний перевод, який сьогодні вночі о 03:53 пошкодили зловмисники. Закінчити його відновлення планується до вечора.

Випадок незаконного втручання в роботу залізничного транспорту стався в межах станції Одеса-Пересип. Під час огляду місця події комісія залізниці виявила пошкодження від вибуху стрілочного переводу № 21 в зоні рамних рейок та його електроприводу. Тут утворилася воронка діаметром близько 3,5 м і глибиною 1,2 м. Про це повідомляє прес-центр Південної залізниці.

Фрагменти деталей вузлів стрілочного переводу були розкидані в радіусі сто метрів. Зокрема, пошкоджені дві рамні рейки, гостряки, комплект стрілочних тяг, п’ять залізобетонних брусів, стрілочна гарнітура, електропривід. Також пошкоджено ізолятор групового заземлення на опорі контактної мережі №25, деформовано сигнальний знак.

Через дії зловмисників на суміжній головній парній колії швидкість руху поїздів обмежена до 25 км/год. Завдано прямого збитку залізниці більш ніж на 80 000 грн. Затримок руху поїздів немає.

 

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні