В ООН закликали Україну визнати “документи” “ДНР” та “ЛНР” і не відключати водо- чи електропостачання окупованих територій

04.03.2016 16:19       

Моніторингова місія ООН з прав людини рекомендувала Україні визнати “документи”, видані жителям окупованого Донбасу і Криму самопроголошеними владою.

 

 

Про це йдеться в 13-м доповіді Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, який був презентований сьогодні в Києві, передає УНІАН.
Також пропонується розробити правовий механізм для того, щоб цивільні особи, власність яких була зруйнована, розграбована або вилучена у військових цілях, могли вимагати і одержувати відшкодування та компенсацію.
Крім того, експерти ООН закликають українську владу не відключати водо- чи електропостачання мешканцям тимчасово окупованих територій з метою економічного або політичного тиску.
Також Моніторингова місія ООН з прав людини закликає владу окупованого Криму не забороняти діяльність Меджлісу кримськотатарського народу і припинити переслідування її членів.
Крім того, в доповіді пропонується припинити “практику перевезення українських громадян, заарештованих в Криму, на територію Російської Федерації, оскільки це порушує Резолюцію 68/262 Генеральної Асамблеї ООН”.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні