В ПАРЄ стурбовані угодою про союз між Росією і Абхазією

04.11.2014 20:25       

Москва пропонує невизнаній республіці сформувати “спільний простір оборони”

Доповідачі Парламентської асамблеї Ради Європи з моніторингу ситуації в Грузії Мкаель Ааструп Йенсен і Борис Чілевич висловлюють глибокий жаль пропозицією Росії про союз і інтеграцію між Російською Федерацією і Республікою Абхазія. Про це сказано в їх спільній заяві.

“Запропонована угода порушує міжнародне законодавство і є ще одним прикладом повзучої анексії грузинського регіону Абхазії Російській Федерації”, – заявили доповідачі.

Вони висловили переконаність у тому, що замість створення нових бар’єрів Росії слід було б сприяти контактам між людьми, що живуть в Абхазії і решти частини Грузії.

Доповідачі планують відвідати Грузію 3-5 грудня 2014 року в рамках процедури моніторингу.

Нагадаємо, проект “Договору між Російською Федерацією і Республікою Абхазія про союзництво і інтеграцію”, підготовлений російською стороною, був направлений в “парламент” абхазьких сепаратистів 13 жовтня ц.р.

Згідно з проектом документа, “основними напрямами співпраці, інтеграції і партнерства є: проведення узгодженої зовнішньої політики; формування спільного простору оборони та безпеки; створення єдиного соціального та економічного простору; збереження загального культурного та гуманітарного простору”.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні