В.Путін блефує зі своїм мирним планом

04.09.2014 12:20       

Президент РФ Володимир Путін, перебуваючи з візитом у Монголії, оприлюднив свій план щодо припинення кровопролиття і стабілізації обстановки на південному сході України. Для цього, на його думку, обидві сторони конфлікту повинні узгодити і здійснити ряд дій, передає УНН з посиланням на російські ЗМІ.

“Перше – це припинити активні наступальні операції збройних сил, збройних формувань сепаратистів південного сходу України на донецькому і луганському напрямках”, – повідомив журналістам В.Путін.

Він пояснив, що в ході свого перельоту в Монголію він склав свій план вирішення української кризи.

“Друге – відвести збройні підрозділи силових структур України на відстань, що виключає можливість обстрілу населених пунктів артилерією і всіма видами систем залпового вогню”, – сказав глава російської держави.

“Третє – передбачити здійснення повноцінного та об’єктивного міжнародного контролю за дотриманням умов припинення вогню і моніторингом обстановки, створюваної таким чином в зоні безпеки”, – сказав В.Путін.

“Четверте – виключити застосування бойової авіації проти мирних громадян і населених пунктів у зоні конфлікту. Далі – організувати обмін насильно утримуваних осіб за формулою “всіх на всіх” без будь-яких попередніх умов”, – зазначив президент РФ.

“Шосте – відкрити гуманітарні коридори для пересування біженців і доставки гуманітарних вантажів в міста та інші населені пункти Донбасу – Донецької та Луганської області”, – зазначив він.

“І, нарешті, сьоме – забезпечити можливість направлення в постраждалі населені пункти Донбасу ремонтних бригад для відновлення зруйнованих об’єктів соціальної та життєзабезпечуючою інфраструктури, надання допомоги їм”, – сказав глава держави.

В.Путін також вважає, що остаточні домовленості між владою Києва та представниками південного сходу України могли б бути досягнуті і закріплені в ході наміченої зустрічі контактної групи 5 вересня поточного року.

Нагадаємо, що 3 вересня, у АП Президента України Петра Порошенка повідомили, що президенти Росії та України домовилися про припинення вогню на Донбасі.

За словами прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова лідери України та Росії обговорили лише кроки, які можуть призвести до припинення кровопролиття на Донбасі.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін і глава України Петро Порошенко домовилися про те, що ситуація на Україні буде вирішена мирно, шляхом переговорів.

Новини
Новини по темі
© 2015 Матриця правди. Усі права захищені, а Україна ще ні